VADBE v LETU 2019-20 – KRŠKO in SEVNICA

NOGOBIKCI URNIK za šolsko leto 2019-20

Z VADBAMI SMO PRIČELI TUDI V OBČINI SEVNICA

Nogobikci bomo z vami tudi v šolskem letu 2019-20. Ponovno bomo s svojimi oddelki delovali po OŠ v občinah Krško, Sevnica in Kostanjevica. Prišlo je do nekaj sprememb napram preteklega leta. Organizacija oddelkov bo odvisna tudi od števila prijav po posameznih vadbenih skupinah.

ŽAL ZAENKRAT NE MOREMO ZAGOTAVLJATI VADBE na OŠ TRŽIŠČE zarad POMANJKANJA STROKOVNEGA KADRA in OŠ KOSTANJEVICA zaradi PRENOVE TELOVADNICE.

Nogobikci smo z vami tudi v šolskem letu 2019/20

Termini vadb (vaditelj) :

ODDELKI OBČINE KRŠKO

OŠ RAKA – trenerja GREGOR JORDAN, MARKO BIZJAN

1.razredi: ČETRTEK 14:30 – 15:30 Marko
2. in 3. razredi: PETEK 14:20 – 15:50 Gregor

OŠ BRESTANICA – trenerja ROK ZORKO

1., 2. in 3. razredi: PONEDELJEK 14:30 – 15:15  Rok
2. in 3. razredi: TOREK 14:30 – 15:15  Rok

OŠ KRŠKO – trener JANOŠ ZORE / KLEMEN LEBAN / ŽIGA RIBIČ

1. razredi: ČETRTEK 14:20 – 15:15  Žiga
2. razredi: TOREK in PETEK 14:20 – 15:15  Janoš
3. razredi: PONEDELJEK in SREDA 14:20 – 15:15  Klemen / Janoš

OŠ KOPRIVNICA – trener LUKA ŠEBEK

1., 2. in 3. razredi: PETEK 12:55 – 13:40  Luka

OŠ LESKOVEC – trenerji SLAVIŠA DVORANČIČ, ANJA SIMIĆ

1., 2. in 3. razredi: PONEDELJEK 14:30 – 15:20  Slaviša, Anja
2. in 3. razredi: TOREK 14:30 – 15:20   Slaviša

OŠ PODBOČJE – trener BOGDAN KOŽAR

1. , 2. in 3. razredi: TOREK 15:15 – 16:15   Bogdan

OŠ VELIKI PODLOG  – trener SLAVIŠA DVORANČIČ

1., 2. in 3. razredi: ČETRTEK 14:00 – 15:00   Slaviša

OŠ SENOVO – trener ŽIGA RIBIČ

1., 2. in 3. razredi : PETEK 12:45 – 14:15   Žiga

ODDELKI OBČINE SEVNICA

OŠ SEVNICA – trener DENIS KNEŽEVIČ

1., 2. in 3. razredi: SREDA 14:30 – 16:00 Denis

OŠ BOŠTANJ – trener LUKA ŠEBEK

2. in 3. razredi: PONEDELJEK 14:30 – 16:00 Luka

1. razredi in vrtec : ČETRTEK 14:30 – 16:00 Luka

OŠ KRMELJ – trener MITJA VIDMAR

1., 2. in 3. razredi: SREDA 14:30 – 16:00 Mitja

OŠ ŠENTJANŽ – trener MITJA VIDMAR

1., 2. in 3. razredi: SREDA 14:30 – 16:00 Mitja

OŠ BLANCA – trener TONČI PEČNIK

1., 2. in 3. razredi: SREDA 14:30 – 16:00 Tonči